KLIDNĚ SI VYPIŠTE VŠECHNA PRO A PROTI VEDLE SEBE

Jen tak se znovu přesvědčíte o tom, že projekt Tulipa Třebešín nabízí výhody a benefity, které například v bližším centru Prahy nenajdete.

Je na dohled centra metropole a přesto dostatečně daleko od jeho neutichajícího hluku a smogu. Uprostřed klidné zeleně, ale s rozumným výběrem služeb. Blízké i širší okolí poznáte nejlépe na kole, nedaleko totiž prochází jedna z pražských cyklostezek. Stejně dobře se dá v blízkém okolí běhat nebo jezdit na bruslích… Třeba v Malešickém parku, kde vám do cesty vběhnou maximálně děti, které si tu užívají nepřeberné množství vodních atrakcí a jiných herních prvků. Cestou přes další park, Na Třebešíně, můžete být do čtvrt hodinky na stanici metra Želivského, ale samozřejmě sem pravidelně jezdí i autobus. Tak proč cestovat do ucpaného centra autem, které bezproblémově zaparkujete před domem? Málokomu se poštěstí být uprostřed dění velkoměsta a přitom si uchovat soukromí, bezpečí a idylický klid.

NOVÁ MATEŘSKÁ ŠKOLA
Na jaře roku 2017 bude dokončena nová mateřská škola s kapacitou pro 60 dětí, která bude po kolaudaci předána Městské části Praha 3. Mateřská škola je navržena jako modulární dřevostavba složená ze tří modulů, kdy každý modul bude sloužit pro 20 dětí jako herny, šatny a umývárny. Čtvrtý, servisní modul, je určen jako zázemí pro personál a pro přípravu jídla. Budově dominuje dřevo, ze kterého budou i pergoly nad vstupy do zahrady, která bude ke školce patřit. V interiéru bude školka vybavena umývárnami s protiskluzovou dlažbou a v hernách tepelně izolačními PVC v kombinaci s koberci. Příjemné prostředí umocní výmalba s barevnými motivy v kombinaci s bílou barvou.

[magazin/web_magazin_2016_odkaz.jpg] [magazin/web_magazin_2016_odkaz_CZ.png]

Tulipa TřebešínTulipa Třebešín

 
Vytvořil: MENHART, © Tulipa Třebešín s.r.o., 2014-2017