ATRAKTIVNÍ BYDLENÍ V JEDINEČNÉM PROSTŘEDÍ


Komorní lokalita je opravdovým benefitem pěti nových VILLA DOMŮ. Jejich umístění přímo navazuje na původní vilovou zástavbu Třebešína, a stávají se tak její součástí. Blízkost zeleně a rozsáhlých parků, klid, a přitom skvělá dostupnost do blízkého centra Prahy řadí tento projekt k velmi vyhledávaným možnostem moderního bydlení.

Uprostřed města
a přesto v klidu přírody

Příjemná a klidná tradiční vilová čtvrť se spoustou zeleně, ale také nákupní střediska a obchody v blízkosti. Výborná dopravní dostupnost, za pouhých několik minut v centru dění – to jsou skutečné výhody. Nová autobusová zastávka MHD je doslova u domu a stanice metra A Želivského několik minut autobusem či pěšky, jak se vám zrovna bude chtít.


Relax a pohodlí

Nejen soukromí a pohoda vlastního bytu, ale i okolí plné uklidňující zeleně a zároveň možností nákupů, zábavy a sportu čeká na nové obyvatele. Výběr je velký. Chcete se vzpamatovat z hektického dne? Vyjeďte si na kole po blízké cyklostezce. Vyrazte do kina IMAX. S dětmi se můžete vyřádit v krásném Malešickém parku, plném nejrůznějších atrakcí a hřišť. Nebo si zasportujte na nedalekých tenisových kurtech, zrelaxujte v bazénu či ve sportovním centru Hector.

Ideální bydlení
pro vaši rodinu

Přímo za domem je nová mateřská škola. Malešický park je opravdovým rájem pro vaše děti – vodní atrakce, in-line dráha, okruh pro malé cyklisty, kamenné varhany, lanová pavučina a mnohé další herní prvky. V blízkém okolí se nachází několik základních škol, gymnázium a střední průmyslová škola. Sportovní kluby a zařízení v okolí také nechybí. Využití možností této atraktivní lokality je tedy na vašem rozhodnutí.

NOVÉ VILLA DOMY POSKYTUJÍ
KOMFORT A POHODLÍ


V každém z VILLA DOMŮ je limitovaná nabídka pouze pěti dispozičně velmi kvalitních bytů v různých velikostech. Komornost je charakteristikou a zároveň nepochybnou předností těchto domů. K domu náleží i prostor společné zahrady, kde si mohou obyvatelé vychutnat chvíle klidu i relaxace nebo přátelská sousedská setkání.

Obyvatelé VILLA DOMŮ mohou také využít všech výhod, které poskytuje sousedství úspěšného bytového projektu Tulipa Třebešín, jehož součástí je například mateřská škola, napojení na trasu cyklostezky nebo nový supermarket a další služby.

Výběr bytů Ceník

INTERIÉROVÝ DESIGNÉR
VYTVOŘÍ NADČASOVÝ
PROSTOR


Konkrétní podobu vysněného bytu může nabídnout a zhmotnit zkušený interiérový designér. Dokáže přetavit myšlenky do jasné představy a nasměřovat postup vytvoření originálního interiéru, který bude mít duši jeho obyvatel, tak aby se v něm cítili opravdu doma. Spolupráce s profesionálkou v tomto oboru Magdalenou Hopkins je velmi kreativní s funkčním a praktickým výsledkem, který jistě splní očekávání i těch nejnáročnějších.

PRÉMIOVÉ BYTY
VE VYSOKÉM STANDARDU


Výjimečné vybavení bytů je koncipováno s velkým důrazem na kvalitu materiálů, v nichž se odráží moderní životní styl. Komfort a elegance vybraného designu podlah, obkladů a dlažeb, koupelnových a dalších zařizovacích předmětů i celkového vybavení domů velmi příjemně překvapí a uspokojí vysoké nároky. Vlastní garáž v domě je samozřejmostí. Použité materiály respektují požadavky funkčního moderního bydlení. Domy jsou provedeny v energetickém standardu B.

Pdf na vyžádání

PRÉMIOVÉ BYTY
VE VYSOKÉM STANDARDU


Výjimečné vybavení bytů je koncipováno s velkým důrazem na kvalitu materiálů, v nichž se odráží moderní životní styl. Komfort a elegance vybraného designu podlah, obkladů a dlažeb, koupelnových a dalších zařizovacích předmětů i celkového vybavení domů velmi příjemně překvapí a uspokojí vysoké nároky. Vlastní garáž v domě je samozřejmostí. Použité materiály respektují požadavky funkčního moderního bydlení. Domy jsou provedeny v energetickém standardu B.

Pdf na vyžádání

PŘIDEJTE SE K TĚM NEJNÁROČNĚJŠÍM


Chtěli byste se dozvědět více o nabídce bytů ve VILLA DOMECH v komorní části projektu Tulipa Třebešín? Naši profesionální prodejci Vám rádi zodpoví veškeré vaše dotazy ohledně nového bydlení.

Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo využijte přímo telefonní kontakt.

Prodejní centrum

Adresa
Jankovcova 1037/49, Praha 7, nebo Zvěřinova ul., Praha 3.
Otevírací hodiny
Termín schůzky si předem rezervujte telefonicky nebo e-mailem.
Sjednání schůzky předem na telefonním čísle 702 253 517 nebo 225 743 111.
Schůzky možné i o víkendu.

Investor

AFIEUROPE

Kontaktní formulář

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to: jména, příjmení, telefonu, e-mailové adresy a údajů o komunikaci se mnou, a to formou elektronické databáze ze strany společnosti Tulipa Třebešín s.r.o., IČO: 25709526, jakožto správce osobních údajů, společnosti AFI EUROPE N.V., registrační číslo: 34218161 a dalších finančně propojených společností skupiny AFI EUROPE, subjektů s ní spřízněných či jejích smluvních partnerů, a to za účelem marketingového využití. Souhlas uděluji dobrovolně, na dobu neurčitou. Jsem si však vědom, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a to na základě písemného oznámení doručeného společnosti Tulipa Třebešín s.r.o., jakož i dalších práv vyplývajících ze zákona o ochraně osobních údajů.