VÝRAZ SKLOŇOVANÝ
VE VŠECH PÁDECH.
DESIGN…

V bytové architektuře k designu patří nejen kombinace originálních tvarů, barev a materiálů, ale také funkčnost a účelnost prostoru. To vše měli od počátku na paměti architekti projektu Tulipa Třebešín.

Všechny bytové domy jsou navržené a postavené tak, aby se v nich obyvatelé cítili dobře a měli dostatek prostoru. Kombinace vhodně uspořádaného prostoru s dostatkem přirozeného denního světla a inspirující výhled do dálky, to je ideální bydlení. Projekt Tulipa Třebešín nabízí širokou škálu dobře dispozičně řešených bytů, s dostatkem úložných prostorů, ve velikostech od 1+kk až po 4+kk. Každý z bytů má vlastní balkon nebo terasu. Byty v přízemí mají oblíbené vlastní předzahrádky. Ke každému bytu náleží parkovací stání a sklepní kóje.

Podařilo se tak vytvořit sympatické místo k životu. Příjemné prostředí, kde se potkávají mladí lidé, rodiny s dětmi i jejich rodiče v seniorském věku. Vznikla tak přirozená komunita, ve které víte, kdo je váš soused.

Odlišnou architektonickou tvář dostaly první dva domy E1 a E2 první etapy, které byly dokončeny na jaře 2016 a nachází se na konci ulice Zvěřinova. Spolu s první etapou byla dokončena mateřská škola a prostor pro supermarket. Další dva domy C a D z druhé etapy byly dostavěny v létě 2018 a zároveň nabízejí přímo v ulici Zvěřinova nové obchodní jednotky. Třetí etapa, bytový dům B, byl dokončen v únoru 2020 a noví majitelé bytů se stěhovali na přelomu května a června. V listopadu 2020 pak byla dokončena čtvrtá, zároveň poslední etapa rezidenčního bydlení v podobě bytového domu A. V říjnu 2020 byla zahájena výstavba budovy páté etapy, která představuje nabídku 61 bytů k nájemnímu bydlení v dispozicích 1+kk až 3+kk.

 
Vytvořil: MENHART, © Tulipa Třebešín s.r.o., 2014-2024