VÝRAZ SKLOŇOVANÝ
VE VŠECH PÁDECH.
DESIGN…

V bytové architektuře k designu patří nejen kombinace originálních tvarů, barev a materiálů, ale také funkčnost a účelnost prostoru. To vše měli od počátku na paměti architekti projektu Tulipa Třebešín.

Všechny bytové domy jsou navržené tak, aby se v nich obyvatelé cítili dobře a měli dostatek prostoru. Kombinace vhodně uspořádaného prostoru s dostatkem přirozeného denního světla a inspirující výhled do dálky, to je představa ideálního bydlení. Projekt Tulipa Třebešín nabízí širokou škálu dobře dispozičně řešených bytů, s dostatkem úložných prostorů, ve velikostech od 1+kk až po 4+kk. Každý z bytů má vlastní balkon nebo terasu. Byty v přízemí mají oblíbené vlastní předzahrádky. Ke každému bytu náleží parkovací stání a sklepní kóje. Standard bytových domů A a B je obdobný jako objekty z předcházejících etap, nově navíc nabízí vyšší dveře a terasy ve vyšších nadzemních podlaží mají ve standardu instalovanou markýzu.

Podařilo se tak vytvořit sympatické místo k životu. Příjemné prostředí, kde se již nyní potkávají mladí lidé, rodiny s dětmi i jejich rodiče v seniorském věku. Postupně se tak vytváří přirozená komunita, kde víte, kdo je váš soused.

Odlišnou architektonickou tvář dostaly první dva domy E1 a E2 první etapy, které byly dokončeny na jaře 2016 a nachází se na konci ulice Zvěřinova. Spolu s první etapou byla dokončena mateřská škola a prostor pro supermarket. Další dva domy C a D z druhé etapy byly dostavěny v létě 2018 a zároveň nabízejí přímo v ulici Zvěřinova nové obchodní jednotky. Bytový dům B je ve výstavbě od ledna a čtvrtá, zároveň poslední, etapa v podobě bytového domu A pak od září 2018. Nová čtvrť, kterou dnes projekt Tulipa Třebešín představuje, bude dokončen na přelomu let 2020 a 2021.