CO VÁM MŮŽE
INTERIÉROVÝ DESIGNÉR NABÍDNOUT?

Stejně jako mají již postavené budovy „hlavu a patu“ i nosnou myšlenku umístění do vytipovaného prostoru s orientací ke světovým stranám, měl by se „dopracovat“ také návrh každého jednotlivého bytu.

„Hrubé“ dispozice lze měnit nejlépe hned v počátcích. S tím, jak by šly upravit, poradí nejlépe právě interiérový designér. Poukaz na tříhodinovou konzultaci zdarma dostane každý zájemce o bydlení v projektu Tulipa Třebešín při podepsání rezervační smlouvy. Že jde byt proměnit doslova k nepoznání, potvrzuje i interiérová designérka Magdalena Hopkins. Na rozdíl od běžného obyvatele bytu má jasnou představu a zkušenost, v jakém pořadí by měly proběhnout stavební úpravy. Díky pravidelné spolupráci s řadou firem ví, jak vše naplánovat, sladit a zkoordinovat. Dokáže tak zákazníkům ušetřit nejen čas, ale i peníze. A i když má samozřejmě vlastní originální „rukopis“, vždy se snaží přizpůsobit jejich požadavkům a vkusu. Ráda vám vysvětlí, proč investovat do snadno udržovatelných materiálů i proč u základních položek jako je kuchyň, velká sedačka či vestavěné skříně vyhrávají ty kvalitnější značky. S takovým základem se pak dá vytvořit interiér, ve kterém se budete cítit spokojeně a komfortně.

Tulipa TřebešínTulipa Třebešín

VZOROVÉ BYTY PODLE MAGDALENY HOPKINS
Vzorové byty první etapy přímo v místě projektu Tulipa Třebešín připravila interiérová designérka Magdalena Hopkins z MH Interiors, která při jejich řešení využila svých dlouholetých zkušeností v oboru bytové architektury. „Mé práce mají svůj rukopis a originalitu, přesto se je snažím propojit s představami zákazníka. Bude to koneckonců jeho domov a pro mě je důležité, aby se v něm cítil dobře a rád se tam vracel,“ říká ke své práci Magdalena Hopkins. Vzorové byty využívají sanitární zařízeni od Villeroy & Boch. V koupelně uvidíte zapuštěné digitální rádio, které v kombinaci s vhodným reproduktorem šetří, na rozdíl od klasických rádií, prostor a vypadá příjemně i nenápadně. Vzorovou koupelnu se standardním vybavením si lze zároveň prohlédnout v koupelnovém studiu Ptáček v Praze Vysočanech. Podívejte se na vzorové byty přímo v naší GALERII.

Abyste si uměli dokonale představit možnosti prostoru, který nabízejí bytové jednotky v dispozici 1+kk, připravili jsme pro vás společně s Magdalenou Hopkins skicy, které vám ukážou, jak lze i malý prostor maximálně využít. Více se dočtete v článku MOŽNOSTI PROSTORU.

 
Navštivte webové stránky nájemního bydlení AFI Home s širokou nabídkou bytů. VYBRAT SI BYT