MOŽNOSTI PROSTORU

V široké nabídce dispozic bytů Tulipa Třebešín jsou velmi oblíbené byty 1+kk výhodné nejen pro investici. Abychom vám usnadnili rozhodování, jak efektivně s malým prostorem pracovat, přinášíme vám několik tipů a rad pro praktické využití prostoru.

Maximální využití dispozic rychle, čistě a bez velkých nákladů, to je úkol pro zkušeného interiérového designéra. Designérka Magdalena Hopkins říká: „Vždy se snažím vymyslet dispozici tak, aby vzniklo zákoutí pro ložnicovou část například nábytkovou oboustrannou stěnou, která vytvoří kapsu pro posuvné dveře. Pro interiér doporučuji světlé odstíny neutrálních barev, opticky se tak prostor zvětší a působí vzdušně. V kontrastu pak mohou být tmavé doplňky, které přidají dramatičnost. Ideální je nebát se použít i velké prvky jako je sedačka, obraz či zrcadlo. Dalšími součástmi, které poutají pozornost mohou být závěsy se strukturou hedvábí nebo zajímavý odlehčený lustr. Kouřové zrcadlo, užité v kuchyni, svými odlesky prosvětlí a zvětší prostor.“

Malé byty oslovují všechny generace od studentů přes mladé páry po seniory. Každý si může vytvořit i z tohoto prostoru plnohodnotný byt, ve kterém se bude cítit komfortně. Prohlédněte si návrh řešení interiérových úprav na skicách od profesionála.

 
Navštivte webové stránky nájemního bydlení AFI Home s širokou nabídkou bytů. VYBRAT SI BYT